Ministerstvo dopravy České republiky Ministerstvo vnitra České republiky Ředitelství silnic a dálnic České republiky
Aktuální mapa dopravní situace
Silniční okruh kolem Prahy
Hlavní strana > Nápověda > 1.1. Registrace

1.1. Registrace

1.1.1. Formulář pro zadání údajů

Je třeba vyplnit jednotlivá pole. Zelená hvězdička označuje povinná pole, bez kterých nebude možno pokračovat dalším krokem.

Registrační formulář
Obr. 2: Registrační formulář

Přihlašovací email je email, kterým se budete přihlašovat do portálu a zároveň slouží jako email ke komunikaci s Vámi. Dále zadejte a potvrďte Vaše přihlašovací Heslo (minimálně 5 znaků). Doporučujeme kombinaci číslic a znaků. Přihlašovacím emailem a heslem se budete přihlašovat do portálu, proto si údaje zapamatujte nebo bezpečně poznamenejte. Přání na oslovení zadejte například Pán nebo Paní. Do polí Jméno a Příjmení zadejte Vaše jméno a příjmení. Případně uveďte i Váš Telefon Chcete-li se stát dopravním zpravodajem zatrhněte čtvereček Dopravní zpravodaj. Vysvětlivku, co je to dopravní zpravodaj, získáte najetím kurzorem myši nad ikonku otazníku. Pokud, chcete dostávat informace o novinkách zatrhněte čtvereček Zasílání novinek. Vysvětlivku, co je to zasílání novinek, získáte najetím kurzorem myši nad ikonku otazníku.

Pokud jste vyplnili formulář pokračujte zeleným tlačítkem DALŠÍ KROK.

« zpět na obsah

1.1.2. Kontrola údajů a potvrzení registrace

Nyní proveďte kontrolu vyplněných údajů. Pokud není některá z informací správně vyplněná, použijte modrého tlačítka ZPĚT a příslušné pole opravte.

Nakonec zadejte Ověřovací kód a klikněte na zelené tlačítko DOKONČIT REGISTRACI.

Potvrzení registrace
Obr. 3: Potvrzení registrace uživatele Jana Nováka

Po dokončení registrace budete přesměrování na stránku s textem o odeslání potvrzovacího kódu na Vaši emailovou adresu. Přihlaste se do Vaší emailové schránky a otevřete si příchozí email s potvrzovacím kódem. V emailu pokračujte buďto kliknutím na odkaz ZDE, kterým bude potvrzen Váš přihlašovací účet nebo na adresu ručního zadání kódu. Po potvrzení kódu jedním z uvedených způsobů, budete přesměrování na stránku informující o úspěšném potvrzení registrace účtu.

Pokud jste si zvolili stát se dopravním zpravodajem, budete po schválení administrátorem, zařazeni mezi dopravní zpravodaje. O tomto kroku budete informování emailem.

« zpět na obsah